Jak wyrzeźbić sylwetkę i pozbyć się nóg iksów?

Mam 165 cm wzrostu i ważę 55 kg. Gdy robiłam test BMI, okazało się, że moja waga jest prawidłowa. Chodzi mi jedynie o wyrzeźbienie sylwetki i pozbycie się tzw. nóg iksów. Mam 14 lat, no prawie 15. Co mam zrobić?

Witam,

najlepszym sposobem na wymodelowanie i wysmuklenie sylwetki będzie aktywność fizyczna. Polecam zarówno sporty ogólnoustrojowe, wykorzystujące wszystkie partie ciała, jak i angażujące tylko te określone. Proponuję zacząć pływać, biegać, jeździć na rowerze czy rolkach, a także zajrzeć na stronę poświęconą aktywności fizycznej, na której zajdziesz przykładowe ćwiczenia do wykonywania w domu i wiele informacji dotyczących aktywności fizycznej http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia

Pozdrawiam