Jak wysmuklić i wyszczuplić nogi?

Smukłe nogi. Jak wysmuklić i wyszczuplić nogi? Jaka dieta i ćwiczenia? W internecie jest wiele ćwiczeń na nogi (przysiady, wypady, skakanka, wykroki itd.) , ale boję się że tylko zabiorą mięśni. Ja chciałabym mieć szczupłe nogi i zrobie wszystko co konieczne, aby je uzyskać. Bardzo mi zależy. Chcę uzyskać nogi Miley Cyrus, czy Martiny Stoessel. Wiem, że Miley ćwiczy pilates, ale ja nie mam gdzie go ćwiczyć. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Oczywiście ćwiczenia wzmacniające mięśnie kończyn dolnych są ważne, ale tak do końca mogą nie spowodować wyszczuplenia nawet pogrubienie (przyrost masy mięśniowej). Jedynymi skutecznymi sposobami są zabiegi powodujące usunięcie tkanki tłuszczowej. Trzeba w tej sprawie udać się najlepiej do gabinetu medycyny estetycznej. Jest wiele metod zabiegowych usuwających tkankę tłuszczową z różnych rejonów ciała.