Jak wysmuklić masywne łydki?

Witam.Przyszłam do państwa z problemem masywnych łydek. Uda mam szczupłe,ale łydki takie masywne,jakby chłopięce.Jestem młodą dziewczyną.Skaczę na skakance,ale nie widzę efektów,żeby mi te łydki "chudły". Uważam,że mam grube kości na łydkach,"tłuszczu" mam mało,więc już nie wiem co mam robić. Czy to możliwe,że zadne ćwiczenia nie pomoga,aby te łydki były szczupłe?Wydaję mi się,że to przez kości,że to one są takie masywne.Dodam,że mam troszkę skrzywione łydki. Proszę o poradę

Nie bardzo rozumiem pojęcie "skrzywionych łydek" - asymetria w obwodzie? Bez konsultacji nie jestem w stanie za wiele doradzić, a jedynie to że skakanie na skakance dodatkowo rozbudowuje Pani łydki zamiast je wyszczuplać.