Jak wysmuklić nogi i brzuch?

Mam prawie 14 lat, skończę w kwietniu, mam 172 cm i ważę ok .60 kg. Chcę schudnąć do wakacji, żeby nie wstydzić się brzucha na plaży! :( Mam 4 godz. tygodniowo lekcji wf. i jestem bardzo aktywna. Także jestem sprawna fizycznie, szybko biegam itp., w domu ćwiczę szpagat i staję na rękach ;) [szpagat już umiem ]. Ostatnio nie jem zbyt często słodyczy, ale zbyt często jem posiłki :/ Denerwują mnie moje nogi, bo są grube, oraz mój brzuch. Pomóżcie mi i nie piszcie, że nie mam nadwagi, bo wiem, że nie mam, ale chcę schudnąć! Pozdrawiam ;)
ponad rok temu

Witam!

Twoje BMI wynosi 20,3. Masz idealną masę ciała i nie musisz się odchudzać.

Jeśli pragniesz wymodelować sylwetkę - ćwicz. W kształtowaniu sylwetki istotna jest systematyczność. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl.

Częste spożywanie posiłków, jest korzystne dla sylwetki. Zapobiega pojawianiu się napadów głodu. Optymalna ilość to 5 posiłków dziennie, spożywanych w odstępach ok. 3-godzinnych.

Pozdrawiam