Jak wysmuklić uda u nastolatki?

Mam ogromny problem! Mam 16 lat i 167 cm wzrostu. Zmierzyłam moje uda i mają aż 56cm. Już długo mam kompleks na ich punkcie. 5 tydzień nie jem słodyczy, jem troszkę mniej tłusto, nie pije soków tylko wodę mineralną i herbatę bez cukru. Na śniadanie najczęściej jadam błonnik: płatki fitness z mlekiem albo z jogurtem naturalnym. Drugie śniadanie to jakaś kanapka (staram się najczęściej dawać do niej same warzywa i nie smaruje masłem) /jabłko w szkole. Obiad w sumie mam normalny, ale próbuje odstawiać tłuszcz i jeść mniejsze porcje niż zawsze. W ciągu dnia jak czuje głód jem jabłko, a kolacje jem o 19. Teraz zaczęło się robić ciepło, więc jeżdżę na rowerze, rolkach. Tak to ćwiczyłam codziennie przed snem jakieś rowerki w powietrzu i takie rożne ćwiczenia nóg. Poza tym mam jeden dzień w tygodniu tańców i zawsze ćwiczę na w-fie. Błagam poradźcie mi, jak mam spalić te uda, co najmniej do 50 cm (oczywiście wiem wszystko z czasem, ale żeby dojść do takiego efektu). P.S Tak jak proszono podaję swoją wagę 60kg ;/
16 LAT ponad rok temu

Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać.
Stosuj zdrowe nawyki żywieniowe i bądź aktywna fizycznie, a obwód ud powinien się zmniejszyć. Pamiętaj jednak, że proces ten może potrwać. Mimo to uważam, że Twoje uda są normalnych rozmiarów. Być może za bardzo się na nich skupiasz i nie dostrzegasz ich rzeczywistego wyglądu.

Zajrzyj na stronę www.abccwiczenia.pl, gdzie znajdziesz ćwiczenia na dolne partie ciała, które pomogą Ci wysmuklić nogi.

Pozdrawiam.