Jak wyszczuplić uda i łydki bez rozrostu mięśni?

Dzień dobry, jestem 17-letnią dziewczyną. Moje uda i łydki są grube i duże. Chciałabym je wyszczuplić i szukam jakiegoś skutecznego sposobu. Czy skakanie na skakance pomoże? Czy moje mięśnie nie będą potem większe jak u jakichś mięśniaków? Chciałabym wyglądać smukło i zgrabnie oraz spokojnie zakładać spódniczki:) Proszę o pomoc i polecenie kilku skutecznych ćwiczeń:) Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

dobrym ćwiczeniem na wysmuklenie łydek jest zarówno skakanie na skakance, jak i ćwiczenia na stepperze. Polecam również bieganie i jazdę na rowerze. Twoje mięśnie będą wzmocnione i z pewnością nie będziesz wyglądać jak sportowiec, więc nie masz się czym martwić. Tkanka tłuszczowa zniknie, a łydki będą smukłe.

Pozdrawiam