Jak wytłumaczyć partnerowi, że chcę mieszkać sama?

Mieszkam z facetem ale nie układa nam sie. Jest straszy odemnie o 5 lat(ma 27 lat) i po alkoholu jest troche agresywny. Nie chce teraz wracac do domu rodzinnego po 2 miesiacach od przeprowadzki. Za ok 2 lata beda miec juz wystarczajce fundusze na zakup mieszkania. Chce zamieszkac sama i kontynuowac zwiazek ale bez wspolnego mieszkania.Musiłabym tylko ten czas mieszkac razem z moim chłopakiem. Wiem, że nie zrobi mi nic złego tylko czy takie wyjscie ma sens?

Jeśli podejmie Pani decyzję o wyprowadzce najlepiej będzie być z partnerem szczerą, powiedzieć skąd taka decyzja i jak Pani widzi dalej waszą przyszłość.

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl