Jak wytłumaczyć zachowanie męża, który nie interesuje się rodziną po zdradzie?

Przyłapałam męża na zdradzie (10lat po ślubie). Po burzliwej awanturze, wyprowadził się z domu.Nie mieszkamy ze sobą 5 miesięcy.Mamy 2 dzieci.Kredyt.On ani nie przeprosił, ani nie zamierza wrócić. Wiem, że ten romans jest zakończony, m.in. przez moje działania. W ogóle nie interesuje się nami, nie pomaga, nie przyjeżdża.Gdyby tylko trochę nabrał skruchy, zaczął jakąś rozmowę, jestem w stanie przyjąć go z powrotem ale płaszczyć się przed nim, żeby wrócił, nie będę. Jak tłumaczyć jego zachowanie?

odpowiedz na portalu nic nie zmieni, pytanie dlaczego chce Pani rzadzic..wtedy partner ucieka....warto sie temu przyjrzec... polecam psychoterapie u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam. Nie wiem jak tłumaczyć, ale po co to robić. Rozumiem, że to trudna sytuacja i przykra, to on zrobił krzywdę- tak wynika z tego co Pani napisała, więc trzeba zająć sie sobą, dziećmi, własnymi problemami. Jak będzie chciał, to wróci z przeprosinami.
Magdalena Brabec