Jak wyzwolić się od brania Stilnoxu?

Jak wyzwolić się od brania Stilnoxu?Szpital nie pomaga-byłam 9 razy.Stilnox biore takze w dzien.Wtedy jestem zdolna do robienia wszystkiego i mówienia z sensem.Gdzie sie udac?Mieszkam we wrocławiu.

Dzień dobry, mając na uwadze długotrwałe zażywanie Stilnoxu i nieudane próby odstawienia należy potraktować tą sytuację jak uzależnienie od benzodiazepin. Niezbędna jest w związku z tym zamiana tej substancji na inną o podobnym profilu, ale o dłuższym działaniu i włączając leki towarzyszące redukujące lęk, niepokój i napięcie stopniowo wycofać się z substancji uzależniającej. Musi Pani przygotować się na kilkumiesięczne leczenie we współpracy z psychiatrą. Uważam, że przy dobrze współpracującym pacjencie możliwe jest odstawienie leku w warunkach ambulatoryjnych. Niewątpliwie sukces zależy od Pani bezwzględnego zastostowania się do wytycznych lekarskich.