Jak wzbudzić miłość w partnerce?

Dzień dobry . Zacznę od początku , jestem z dziewczyną od roku a 2 miesiące temu przechodziliśmy kryzys w związku , który udało nam się przejść , naprawiliśmy popełnione błędy a szczególnie to ja miałem naprawić , lecz przez ostatni miesiąc moja dziewczyna nie potrafi powiedzieć że mnie kocha , a nawet gdy ja jej powiem że ją kocham to uśmiecha się i zmienia temat. Sama powiedziała mi że trochę mnie kocha . A mi na niej bardzo zależy i staram się jak tylko potrafię , nie naciskam też na nią pod względem uczuciowym , ponieważ boję się że to się źle skończy . Mówiąc wprost w cierpliwości oczekuje aż chyba stanie się coś co wzmocnij jej uczucia do mnie. Szukam sposobu żeby jej uczucia wzmocnić i żeby były takie jak kiedyś ( mówiąc szczerze to ona kiedyś do mnie lgnęła a teraz...?? :( ) . Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś możliwość mówiąc przysłowiowo " zrobić coś na własną rękę " aby te uczucia u mojej dziewczyny wobec mnie wzmocnić ?? Bardzo proszę i bardzo zależy mi na wyczerpującej odpowiedzi :(

Dzień dobry. Niestety nie wiemy co zaszło między Państwem i na czym kryzys polegała, a co za tym idzie jakiej pracy wymagałaby wasza relacja. Czasem niestety uczucia wygasają same i trudno to zmieniać. Wydaje mi się jednak, ze najważniejsza jest szczera rozmowa, w której będą Państwo mogli wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania oraz skonfrontować je z potrzebami i oczekiwaniami partnera.
serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry. na pewno warto wrócić na psychoterapię. poszukać miejsc specjalizujących się w niej i poczekać na wolny termin. Niestety realia terapii na NFZ są jakie są. Może Pani poszukać terapii w innych punktach oferujących nieodpłatna pomoc. Samodzielnie będzie Pani bardzo trudno wzmocnić samoocenę.
serdecznie pozdrawiam

http://psychoterapia-krakow.net/