Jak wzmocnić kolano po skręceniu?

Witam skrecilem kolana i jak biegam teraz co nieraz ucieka mi w bok jak wzmocnic kolano

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ortopedy. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.