Jak wzmocnić organizm po poronieniach?

acidum folicum richter 5mg jest to folik co dostałam od lekarza ginekologa na recepte . powodem były takie dawki folku iz 2 razy poroniłam i musze wzmocnic organizm ale sie skoncza kiedys i nie wiem czy kupic folik zwykły 04 mg . mieszkam w angli i tu lekarz e nie maja podejscia do takich sytuacji dlatego proszę o wypowiedz . do 3 miesiaca nie moge doniesc plodu jak sie pojawiły plamki to ze szpitala wysłali mnie do domu jak sie pogorszy to moge spowrotem przyjechac okazało sie juz za poz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie diagnostyki przyczyny poronień. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.