Jak wzmocnić rzęsy po ich przedłużaniu?

Co zrobić, żeby odrosły mi rzęsy ? Kilka tygodni temu przedłużyłam je i teraz kiedy wypadły moje są okropnie krótkie, zniszczone i prawie ich nie mam :( proszę o pomoc

Wpływ na tempo wzrostu włosa ma wiele czynników i nie zawsze możemy na niego wpłynąc. Polecam jednak odżywki przeznaczone do rzęs, wzocnienie ich np olejkiem rycynowym.

Dzień dobry,

Bardzo dobre rezultaty przynosi regularne stosowanie oryginalnej odżywki Revitalash.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska