Jak zaakceptować licznych partnerów seksualnych partnerki

Witam, Mam problem z ilością partnerów seksualnych mojej dziewczyny(25 lat). Od początu nie chciała przyznać sie ilu ich było, później powiedziała mi, że jestem 10 (sądziłem już wtedy, że zaniżyła liczbę) ale ostatnio całowicie przypadkowo dowiedziałem sie, że jestem jej 25 partnerem (ona jest moją 3 partnerką). Wiem, że będę musiał z nią poważnie porozmawiać, ale nie wiem za bardzo jak mam sie do tego ustosunkować i nie wiem czy mogę jej zaufać jeśli zatajała takie rzeczy przede mną.

Pozdrawiam.

Dzień dobry. To rzeczywiście trudna sprawa. Moim zdaniem rozmowa jest dobrym początkiem i może Panu wiele wyjaśnić. Proponuje też aby zastanowił się Pan czego Pan oczekuje od tego związku oraz co dla Pana oznacza bycie 25 partnerem seksualnym swojej dziewczyny. Czy jest to do zaakceptowania przez Pana? Zastanawiająca jest także tak wysoka liczba poprzednich partnerów Pana dziewczyny - ma Pan prawo być zaniepokojony i mieć ograniczone zaufanie. Życzę pomyślnego rozwiązania Pana problemu. Serdecznie pozdrawiam.