Jak zabezpieczyć znamiona przed opalaniem w solarium?

Witam serdecznie. Za miesiąc wybieram się na wakacje do cieplejszego kraju. Mam jasną karnację i drobne pieprzyki na ciele. Chciałabym wcześniej przygotować trochę skórę w solarium. Czym moge zabezpieczyć te znamiona żeby kontakt z promieniowaniem UV był bezpieczny? Podobno zwykłych kremów z filtrem nie można użyć w solarium? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Solarium jest szkodliwe i nie jest żadnym przygotowaniem się przed opalaniem. Opalając się na wakacjach proszę się smarować filtrami mineralnymi SPF 30+ i opalac się w rozsądnych godzinach