Jak zachęcić partnera do zbliżeń?

O co chodzi, mój narzeczony inicjuje seks 2-3 razy w miesiącu, wtedy ma wzwód, wytrysk. Jednak to dla mnie za rzadkoi czasem też ja inicjuje (sam o to prosił) , inicjuję zachęcając słowami, gestami, seksowną koszulka nocną, propozycją romantycznego wieczoru, albo bezpośrednio go całuję, dotykam. Gdy to robię on okazuje niezadowolenie, słownie odmawia a gdy już do tego dochodzi z jego niechęcią to nawet nie ma orgazmu. Rozmowy nic nie dają bojegosłowa zaprzeczają temu co jest. Np mówi jak bardzo chce mojego zaangażowania i inicjatywy, jednalk gdy to robię przewraca oczami, mówi "tylko nie to" itd.. to bardzo przykre a dla mnie inicjowanie jest bardzo trudne bo mam niskie poczucie własnej wartości. Myślę że spowodowane właśnie jego zachowaniem..

Sytuacja jest trudna dla obu stron. Często w takich przypadkach okazuje się, że mężczyzna ma problem, o którym nie chce informować swojej partnerki. Byc może wlasnie taki jest powód odmow zblizen. Ale jest to tylko jedna z mozliwych hipotez. Byc moze wizyta u seksuologa Wam pomoże? Pozdrawiam