Jak zachęcić partnerkę do częstszego seksu?

Witam, Mam 24 lata i mieszkam ze swoją 19-nasto letnią dziewczyną. Problem polega na tym, że chcę z nią codziennie uprawiać seks kiedy jestem w domu (często wyjeżdżam w delegacje), ale kiedy seksu mi odmawia jest mi przykro i świadomie jej daje jej to odczuć. Nie chcę z drugiej strony, żebyśmy kochali się tylko z przyjemnością dla mnie, ale Czuję też silny popęd seksualny szczególnie kiedy leżymy już w łóżku. Seks uprawiamy czasem codziennie przez tydzień a czasem raz na 4/5 dni. Nie wiem co dalej robić. Proszę o radę

Dzień dobry!

Jest naturalne, że ludzie różnią się między sobą poziomem potrzeb seksualnych. Każde z Państwa ma prawo mieć takie libido, jakie ma i nie jest to ani winą ani błędem ani złą wolą, że jedna ze stron woli seks trochę rzadziej, a druga trochę częściej. Każdy związek przechodzi przez zadanie, aby znaleźć w tym kompromis - tak samo jak w każdym innym obszarze życia. Zarówno seks codzienny, jak i raz kilka czy kilkanaście dni mieści się w przeciętnej częstości współżycia w związkach.

Pozdrawiam!