Jak zacząć odchudzanie przy diecie kopenhaskiej?

pragnę z chudnąc raz byłam na diecie kopenhadzkiej gdzie schudłam 5 kg ale waga wróciła bardzo szybko .Mam chore stawy i muszę schudnąć ale tak na zawsze a ważę 71 kg przy 167 cm zwrostu jaką dietę zastosować aby utrzymać wagę chciałabym zchudnąć około 10 kg proszę o pomoc ELKA

Witam, odradzam stosowania diety kopenhaskiej. Jej stosowanie może mieć negatywne skutki dla zdrowia. Dieta kopenhaska jest niedoborowa w składniki odżywcze oraz dostarcza zbyt mało energii dla prawidłowego funkcjonowania.
Po przepisy i wskazówki dietetyczne związane ze zbilansowaną i prawidłową dietą zapraszam również na moją stronę http://diet-coaching.xaa.pl/ ;
Pozdrawiam, dietetyk Patrycja Sankowska