Jak zacząć przyjmować tabletki Levomine?

Witam, od 8 miesięcy biorę regularnie tabletki vibin mini, ostatnio 8 dnia po zrobieniu 7 dniowej przerwy kochałam się z partnerem i oczywiście wzięłam tabletkę z nowego opakowania (15.01) o stałej godzinie. Niestety było to opakowanie rezerwowe w którym miałam 5 tabletek, dziś przyjęłam ostatnią (19.01). Moja pani doktor przepisała mi Levomine. Pytanie brzmi czy powinnam zrobić przerwe(poczekać na krwawienie) czy wziąć tabletkę od razu? Jakie jest ryzyko ciąży po odstawieniu. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza który przepisał tabletki.