Jak zagęścić skórę na twarzy z jednej strony?

Witam Mam 21 lat i pełny zarost. Problem w tym, że po prawej stronie policzek i szyja zarasta bardzo 'fajnym', mocnym i gęstym włosem, a po lewej jest dużo rzadziej i wygląda to mizernie. Chciałbym zagęścić lewą stronę. Czy można coś z tym zrobić? Przyjmowanie cynku może pomóc? Powinienem myśleć nad wizytą u endokrynologa?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do dermatologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.