Jak zagęścić włosy przy chorobie ryba łuska?

Witam. Mam 22 lata, i choruję na chorobę rybia łuska. Leczę się lekiem neotigason. Mam problemy z włosami. Szukam różnych sposobów aby je zagęścić. Na czubku głowy nie mam wcale włosów tylko goły placek. A wcześniej miałam włosy we wspomnianym miejscu. Czy to może być problem z tarczycą, hormonami? Dodam, że pod pachami nigdy nie miałam włosów. Czy można coś poradzić na problem z włosami?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyt u lekarza dermatologa. po przeanalizowaniu dotychczasowego leczenia i diagnostyki będzie można zalecić dalsze postępowanie diagnostyczne lub lecznicze.