Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak zahamować wypadanie włosów?

Od wielu lat wypadają mi włosy. Jako dziecko miałam długie i gęste włosy. Proces wypadania zaczął się w wieku 16-17 lat, prawdopodobnie w skutek ciężkich przeżyć, jednak wypadają do dziś (teraz mam 25 lat). Biorąc tabletki, myjąc włosy w odpowiednich szamponach i stosując odżywki udało mi się nieznacznie zahamować ten proces. Jednak włosów jest bardzo mało i czuję się z tym coraz gorzej. Do jakiego lekarza powinnam się udać i jakie badania należy zrobić? Czy jest szansza, żeby włosy odrosły?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Trądzik - jak prawidłowo dbać o skórę?

Witam, proszę skorzystać z rady dermatologa lub trychologa. Proponuję: 1.morfologia 2. żelazo 3. TIBC 4. ferrytyna 5. TSH 6. testosteron 7. DHEA 8. prolaktyna 9. estradiol 10. progesteron 11. andostendion 12. kortyzol 13. ANA 14. trichogram z badania do lekarza. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy