Jak zainteresować sobą męża?

Jesteśmy ze sobą 4 lata 3 lata po ślubie mój mąż teraz juz nie ma takiej ochoty na sex, a jak juz ma to szybko dochodzi gdy ja już mam dojść do orgazmu, on wychodzi ze mnie, nie dotyka mnie, nie pieści, nie podnieca czy ja już mu się znudziłam? Czy ma kochankę? Fakt urodziłam dziecko ale co z tego ciało zostało mi takie same choć już słyszałam od męża masz gruby tyłek choć taki nie jest powiększ piersi. Mąż ogląda porno a mnie wcale co ma robić.?

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Aby dowiedzieć się, czy jest Pani nadal atrakcyjna dla męża lub czy mąż ma kochankę, musi Pani zapytać swojego męża. Tylko on może Pani odpowiedzieć Pani na takie pytania. Możliwe, że w trakcie trwania związku Wasze potrzeby i relacje zmieniły się, co wpływa na życie seksualne. Oglądanie filmów pornograficznych także może wpływać na zachowania seksualne męża.

Warto z nim o tym rozmawiać. Jest to Wasz wspólny problem, który może doprowadzić do rozluźnienia więzi partnerskich. Możecie w tej sprawie udać się do terapeuty dla par lub seksuologa. Pomoc specjalisty powoli szczerze i bezpośrednio porozmawiać o trudnościach życia seksualnego. Wyjaśnienie sobie trudnych spraw i odbudowanie pozytywnych głębokich relacji może pozwolić poprawić jakość życia seksualnego.

Pozdrawiam

Dzień dobry.
Myślę, że czasami najprostsze sposoby są najlepsze. W związku z tym proszę porozmawiać z mężem. Delikatnie, szczerze, bez oceniania.
Ponadto proszę pamiętać, że Pani uczucia, potrzeby są również ważne. Może Pani zapytać męża jakie są jego potrzeby, jak się czuje itd. ale opowiedzieć też o swoich. Oprócz rozmów proszę spróbować też nowych aktywności lub takich, których Państwo od jakiegoś czasu nie robili - wyjście do przyjaciół, wycieczka rowerowa, intymny wieczór lub wyjście do kina/restauracji tylko we dwójkę.
Proszę zastanowić się również nad psychoterapią małżeńską.
W związku z powyższym z całego serca życzę Pani powodzenia i odwagi,
Dariusz Pysz-Waberski

Witam, brakuje Pani bliskości, odczuwa brak zainteresowania ze strony męża, proszę porozmawiać o Pani odczuciach, jakie mogą być przyczyny oddalenia się partnera. Warto skorzystać z terapii dla par, jeżeli mąż również zgodzi się na taką formę pomocy lub skorzystać z rozmowy indywidualnie aby zastanowić się nad Pani możliwością wpływu na sytuację. Fakt, że partner ogląda filmy pornograficzne również może mieć wpływ na zmniejszenie zainteresowania seksem oraz Państwa relację.
Pozdrawiam serdecznie