Jak zajść w ciążę w wieku 41-lat?

Dzień dobry państwu ja nazywam się Małgorzata i mam problem zajścia w ciąży proszę pumuscie nam tak bardzo proszę okres mam nie regularny może do tego bardzo proszę pumuscie Jan prywatne nas nie stać bardzo proszę jak byście mogli to odpiscie bardzo prosze

Musi Pani znać długość swojego cyklu, przy cyklu 28 dniowym owulacja występuje zwykle między 10 a 14 dniem cyklu, w tym czasie należy starać się o zajście w ciążę.