Jak zakończyć związek z chłopakiem?

Mam od pół roku chłopaka i nie układa nam się, tzn nie jest tak jak zawsze chciałam by było w moim związku... Po za tym już go nie kocham, od dłuższego czasu spotykam się z kimś innym, ale nie potrafię zakończyć mojego związku, bo nie chcę zranić chłopaka i nie wiem jak to zrobić, a już dawno przyszedł na to czas. Podejmowałam już próby ale za każdym razem wracałam, bo miałam wyrzuty sumienia... Pomocy!

Powo

Bycie z kimś z litości i wyrzutów sumienia (szczególnie jeśli ma się kogoś innego), zrani go bardziej niż zakończenie związku i wzięcie za to odpowiedzialności.
Warto pamiętać, że (mówiąc metaforycznie) rany cięte goją się szybciej niż rany szarpane. Zostaje też po nich mniejsza blizna.