Jak zakryć kropki po depilacji wąsika?

Mam pytanie odnosnie skory.. po depilacji wasika mam zawsze czarne kropki i ogolnie jasniejsza skorw w tym miejscu nawet, podklad puder tego nie zakrywaja i wyglada to strasznie (na pierwszy rzut oka odrazu widac ze gole wasik,)co z tym zrobic jak zakryc??prosze o rade

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza medycyny estetycnej oraz do lekarza endokrynologa po badaniu będzie można wykonać odpowiednia diagnostyke i Ew leczenie

Prosze po depilacji zastosować balsam łagodzący po depilacji. Jesli dalej bedzie Panią to niepokoiło to nalezy udać się do dermatologa na konsultację.