Jak załagodzić ból ramienia po złamaniu?

Witam.Moja 85-l. mama w 5 .o1 br,złamała kosc ramienia.Poddana operacji (wstawiono sruby),nastepnie 2 m-ce orteza barkowo-ramienna.Do chwili obecnej utrzymuje sie bol ramienia oraz ból dloni od strony wewnetrznej.Skora jest bardzo napieta,opuszki zwlaszcza kciuka i palca wskazujacego bardzo bolesne.Dłoń jest lekko obrzmiała.Lekarz nie zaleca na tym etapie zadnej rehabilitacji. Probujemy kapiel w letniej wodzie ,lekki masaz palcow srodki i masci przeciw bolowe a efekty. marne.Jak mamie pomóc?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę u ortopedy oraz w Poradni Rehabilitacyjnej.
Pozdrawiam