Jak załagodzić objawy spowodowane odstawieniem leków na depresję w ciąży?

WITAM,od 3 lat lecze się na depresje .a od 6 tygodni jestem w ciąży.odstawilam leki i czuje się okropnie .bez sił do czego kolwiek,4 dni leżę i nic lepiehj,a mam 6 letnie dziecko i trochę zaniedbanych obowiązków domowych.proszę o pomoc co zrobić aby zlagodzić odstawienie lekow-lamotrix,edronax,faxigen.proszę o pomoc.agniezka k.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.