Jak załagodzić partnerkę?

Jak dostarczyc kwiaty i upominek na walentynki? Osobiscie czy poczta? Ona nie chce mnie widziec .Zostawila mnie po 3 latach zwiazku.Czy powinienem sprobowac zapukac w walentynki czy zostawic cos pod drzwiami?

O ile prezenty niespodzianki bywają romantyczne, to jeśli jej złość na Pana jest zasadna, zachęcałabym najpierw do rozmowy.

Witam serdecznie,

zrozumiałym jest, że cierpi Pan po rozstaniu z partnerką i próbuje ją odzyskać. Jednak proszę spróbować spojrzeć na zaistniałą sytuację z perspektywy Pana partnerki : dlaczego zdecydowała się od Pana odejść, jak wyglądała Wasza relacja przed rozstaniem, czy coś trudnego się działo, mieli Państwo kryzys w związku.
Myślę, że zna Pan świetnie odpowiedź na pytania jak się dostarcza kwiaty i upominki, ale może warto jednak troszkę głębiej wniknąć w temat i w uczucia partnerki. Porozmawiać na spokojnie razem o tym, co sie dokładnie wydarzyło między panem i partnerką, co było powodem jej decyzji o odejściu i rozstania.
Proszę wykorzystać okazję do rozmowy, jeśli taka się nadarzy.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,
Katarzyna Włoch
ZAPRASZAM NA
http://charakterownia.pl