Jak założyć aparat ortodontyczny na szczękę z wadą zgryzu?

Witam mam wadę zgryzu dość duża. Górna szczeka wystaje bardziej niż dolna. Chciałabym założyć aparat najpierw na górną szczękę a gdzieś po pół roku na dolną żeby wyrównać na dale brakuje mi 2 6 i jednej 7 teraz zastanawiam się jak będzie wyglądać założenie aparatu na dole. Nie bardzo stać mnie na wstawianie zębów. Stąd moje pytania czy wogule da się coś z tym zrobić.

Tyłozgyz może być spowodowany wadą postawy, cofniętą żuchwą, zbyt krótką żuchwą, zbyt zamkniętym zgryzem lub oddychaniem przez usta. Brak zębów komplikuje ale nie uniemożliwia leczenia ortodontycznego. Pozdrawiam