Jak zamaskować 15-centymetrową bliznę na szyi?

Witam, na szyi mam bliznę długości ok 15 cm, blizna ta jest w miarę równa i nie taka zła ale niestety jednak widoczna i zawstydzająca, czy mógłby mi ktoś polecić specjalistę który pomógł by mi ukryć tą bliznę na codzień poprzez dopasowanie może jakiegoś kosmetyku do odcienia mojej skóry. Jestem z Dolnegośląska.

Szanowny Panie, niestety z poziomu portalu nie jestem w stanie pomóc. Chirurg plastyczny bądź lekarz zajmujący się medycyną estetyczną może Panu pomóc.