Jak zapanować nad przedwczesną erekcją?

Dobry wieczór. Jestem osobą z niepełnosprawnością ruchową. Jedyną dostępną dla mnie drogą rozładowania napięcia seksualnego jest masturbacja. Bardzo szybko pojawia się wytrysk. Jak temu zaradzić? Proszę o odpowiedź Lekarza-urologa. Łączę wyrazy szacunku -

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny leczy się farmakologicznie lub psychoterapeutycznie, w zależności od jego przyczyn, mechanizmu, stopnia dyskomfortu, jaki powoduje, podatności na kontrolę, ogólnego stanu zdrowia mężczyzny itp. Aby lepiej ocenić Pana sytuacje i zasadność różnych form leczenia, konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!