Jak zapanować nad swoim kichaniem?

Mam 25 lat i od kiedy skończyłam ok. 10 lat zdarza się, że kicham jak poczuje chlod/zimno. Nie jest tak za każdym razem, ale często. Bywa tez tak, że nawet gdy jest ciepło tak jak teraz czuje w ciele przez chwilę chlod i zaczynam kichac. Zadne inne objawy typu pokrzywka nie wystepuja. Czy jest możliwość zapanowania nad tym?

Kichanie, według starodawnych wierzeń to pozbywanie się diabła! Dla tego Żydzi zażywali tabakę do nosa co by kichać i pozbywać się zła, więc nie martw się i kichaj. I zrób sobie profesjonalne testy alergiczne z krwi IgG w kierunku alergenów wziewnych i pokarmowych.