Jak zapobiec krwawieniom po wycięciu hemoroidów?

Jestem 5 tyg po wycieciu hemoroidow i nadal krwawie po wyróżnienieniu już było dobrze a teraz znów krew.Nie wiem już co robić cał czas trzymam dietę nie mam mocnych zaparć ale nie mogę wygoic. Kończy mi się zwolnienie muszę i chcę wrócić do pracy ale nie się boję bo dużo jeżdżę samochodem i mam dość ciężka pracę a ciągle mnie boli i nie wiem czy dam radę. Proszę o jakąś pomoc bo do kontroli mam jeszcze trochę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się na kontrole w jak najszybszym czasie