Jak zapobiec silnemu wypadaniu włosów?

Witam od 2 lat okropnie wypadają mi włosy ,choruję na niedoczynność tarczycy (ale hormony wyrównane)endokrynolog (oczywiście prywatnie) podał badania ferratyna , prolaktyna ,testostern androstendion .Lekarz ogólny stwierdził że na zadne nie może dać mi skierowania czy to prawda ?jak mogę sobie jeszcze poradzić z moim problemem ?dziękuję

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Bardzo często pomocna jest mezoterapia igłowa skóry głowy