Jak zapobiec wrastającym paznokciom?

dzien dobry , moj problem to wrastajace paznokcie na grubym palcu po obu stronach jak mozna temu zapobiec ,slyszalam o zakladaniu jakichs klamer , co to jest i czy pomaga a moze sa jakies masci lub inne rady .... pozdrawiam KF

Dzień dobry proszę udać się do podologa. Klamry nakłada się na wrastające paznokcie po uprzednim ich przygotowaniu. Jeśli jest stan zapalny należy udać się z tym najpierw do dermatologa.