Jak zapobiegać atakom padaczki?

Lecze sie na padaczke od 12 roku zycia w 2012 roku zmienilam lek na lewetiracetam 2013 to 5 razy 2014/ 4 razy 2015 r 4 razy, itd 2017 na razie 3 razy ataki wróciły co mam robic by sie skonczyly chce znow zmienic lek na tzw nowej generacji Jestem koboeta stosujace antykoncepcja

Witam!
Proszę ustalić wspólnie z Pani neurologiem, monitorując EEG, na pewno można osiągnąć lepszy efekt, należy też pomyśleć o innych metodach leczenia, np. stymulacja, lub interwencja neurochirurgiczna.
Powodzenia
W. Łuczkowski.