Jak zapobiegać krostom na nogach po depilacji?

Po ogoleniu nóg wyskakują mi brzydkie krosty, często czerwone. Zdarza się to rownież w okolicach bikini. Jak moge temu zapobiec?

Dzień dobry przed depilacją dzień wcześniej warto wykonać peeling skóry, a po depilacji proszę zastosować balsam po depilacji. Jeśli problem będzie nadal się utrzymywał, proszę zgłosić się do dermatologa na konsultację