Jak zapobiegać luźnym stolcom?

witam.mam pytanie.Otóż miałam robioną kolonoskopie pare miesięcy temu zpowodu rozwolnienia.kolonskopia prawidłowa.nic nie wykazała nieprawidłowego.jednak prawie cały czas mam luzne stolce,tzn kolor prawidłowy ale luzne,choc czasem mam prawidłowy stolec.Wyprozniam sie raz na dzien,albo raz dziennie albo co drugi dzień.co jesc zeby miec prawidłowy stolec?Dodam ze ciagle zyje w stresie.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

warto zwiększyć ilość błonnika w diecie czyli spożywać dużo nieprzetworzonych warzyw.

Pozdrawiam.