Jak zapobiegać nadmiernemu poceniu się?

Pocenie sie jest bardzo nieprzyjemna rzecza ... otoz mam w sobote w wesele na ktorym chce uniknac zmieniania koszul co 20 min, wiec szukam jakiegos srodka ktory zadziala na 100 % i zablokuje ten problem na caly wieczor prosze o rady expertow .

Lek. Marta Gryszkiewicz

Blokery potu stosowane na skórę, dostępne w aptekach. Istnieją także suplementy dla osób nadmiernie pocących się - sprzedawane bez recepty, proszę zapytać farmaceuty o ich dostępność. Jednak na wszelki wypadek zabrałabym na Pana miejscu koszulę na zmianę.