Jak zapomnieć o byłym chłopaku i związać sie na nowo?

Witam, 4 miesiące temu rozstałam się z chłopakiem Byliśmy razem 4 lata, ciągle. Się rosstawalismy po. Chwili wracaliśmy do siebie. Teraz on ma już nową laske od pewnego czasu Ja też kogoś poznałam, ale nie potrafię mu się oddać jak tamtemu. Ciągle myślę, nawet gdy jestem z obecnym nie mogę wyrzucić z pamięci poprzedniego. On mi nie daje teraz tyle. Radości to poprzedni doniegdys Co robić? Nie jestem. Szczęśliwa..

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam.
Wydaje mi się, że rozstała sie Pani z rosadku z poprzednim chlopakiem i po prostu jeszcze Pani po nim nie "'przeszło".
Była Pani w nim poważnie zakochana. Taka prawdziwa miłosc, zauroczenie. Po takim zwiazku trzeba odchorować, wyciszyc sie zajac sie czyms innym i nie wiazac dopoki Pani nie "przepracuje" tego związku.
Ciezko ocenic kolejny zwiazek , skoro nie wyplatała sie Pani z poprzedniego...Wyglada na to, ze obecny chlopak jest mniej atrakcyjny i nie spelnia Pani oczekiwań.
Radzilabym z kims o tym wszystkim porozmawiac...