Jak zapomnieć o chłopaku poznanym przez internet?

Witam. Mam pewien problem... Cztery miesiące temu poznałam przez internet chłopaka. Jest słodki i uroczy. Po tygodniu pisania spotkaliśmy się. Na początku było trochę sztywno, ale później siedzieliśmy do 2 w nocy oglądając filmy. Pocałowaliśmy się i nawet doszło do tego, że zdjęliśmy z siebie bluzki i wgl. Spotkaliśmy się jeszcze około 3 razy- w tym raz u mnie(nasze spotkanie skończyło się na dalekiej grze wstępnej)Potem czasem pisaliśmy.Teraz on chyba ma dziewczynę,a ja nie mogę o nim zapomnić

Dzień dobry!

Każde rozstanie i każda strata jest bolesna i potrzebuje czasu na opłakanie i dojście do siebie. Na szczęście te trudne uczucia mijają. Każdy dorosły człowiek jest w swoim życiu przeciętnie w kilku związkach, a więc i kilka razy doświadcza rozstania, odrzucenia, konieczności "zapomnienia o zakochaniu".
Zachęcam, aby znalazła Pani wsparcie w bliskich osobach (czy ma Pani możliwość zwierzyć się koleżance, siostrze?), a także spróbowała wypełnić swój czas nowymi pozytywnymi aktywnościami - hobby, sport, nauka, spotkania ze znajomymi, relaks itp.

Pozdrawiam!

Pani zaangażowanie w tą relacje było znacznie większe niż partnera. Inne były emocje, oczekiwania i potrzeby zarówno Pani jak i jego. Może warto jasno postawić sprawę, porozmawiać i rozwiać wszelkie swoje wątpliwości. Może to być rozmowa dla Pani trudna ("odbierająca" nadzieję), pozwoli Pani jednak poradzić sobie z niepewnością.