Jak zapomnieć o mężczyźnie, którego kocham?

Jak mam zapomnieć o facecie z którym byłam dwa lata łączyła mnie praca i związek. KIEDYŚ wcześniej po prostu po jakimś czasie np zajmowakam sie szuksniem innego faceta i w ten sposób zaponinalam tym razem jeszcze tak nie zrobiłam o myślę o nin!!!!

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa i przyjrzeniu się sposobom wchodzenia w relacje, potrzebom i oczekiwaniom z tym związanym. Być może potrzebuje Pani przepracować zaległe emocje, by otworzyć się na nowy związek, bez obciążeń?