Jak zapomnieć o wydarzeniach z przeszłości?

Czy kontakt seksualny z chłopakiem wieku10lat i później jeszczetez w tym wieku to było takie dotykanie bardziej z niewiedzy niż później wieku 15lat jak zobaczyłem kolegę z którym to zrobił pomyślałem że jestem gejem i myśli zaczęły wracać zaczęli mnie wyzywać od geja i zmknolem.sie w sobie zacząłem zmieniać chodzenie i wszystko porostu cały czas myśli że ci kolesie powiedzą że jestem gejem obrYdliwe natręctwa i myśli cały czas wracały Nie czuję się gejem ale wszystkiego się boję próbowałem masturbacji analnej było spoko do poczcia bólu i przestałem to robić Nie podniecaja mnie filmy gejowskie wszyscy zawsze robili że mnie geja aż popadłam w depresję mam 33 lata teraz ale nie cUje potrzeby być Chłopakiem wręcz przeciwnie Nie pociągają mnie mężczyźni mam żonę jestem z nią szCzeliwy ale te myśli że zrobiłem to jak miałem 10lat wracają i Nie można nic z nimi zrobić dołuje mnie to bardzo co robić :))

Witam, powracają do Pana wspomnienia, doświadczenia z przeszłości, wpływają na Pana także teraz. Proszę porozmawiać z psychologiem, skorzystać z psychoterapii.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka