Jak zaradzić problemom z erekcją?

Mam problemy z erekcją i nie za bardzo wiem jak temu zaradzić. Zdarza się, że podczas stosunku członek dość szybko staje się miękki. Podczas masturbacji ciężko jest pobudzić go do wzwodu używając samej ręki. Potrzebuje do tego doznań wzrokowych. Nie odczuwam także takiego czucia podczas dotyku jak kiedyś. Często zdarza się także, że rano wstaję bez wzwodu. Zrobiłem niedawno badania hormonalne i poziom prolaktyny był dwukrotnie ponad normę (35 ng/ml) Czy to może być jedną z przyczyn moich problemów ? Poziom testosteronu i testosteronu wolnego w normie.

Dzień dobry,

Na początek zastrzeżenie, że nie jestem lekarzem, toteż moją odpowiedź należy potraktować wyłącznie jako przyczynek do dalszych konsultacji ze specjalistami.

Zwiększony poziom prolaktyny może m.in. powodować spadek libido, a w konsekwencji impotencję. Warto zatem byłoby podjąć działania mające na celu zmniejszenie poziomu ww.

Pozdrawiam.