Jak zaradzić wysokim próbom wątrobowym?

Dzień dobry, nazywam się Maria. Moja mama ma wirusowe zapalenie wątroby typu B. Na leczenie jeździ do Bydgoszczy, stosuje zastrzyki. Natomiast próby wątrobowe ma bardzo wysokie. Wynoszą ponad 500. Jak można temu zaradzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy poczekać na efekt leczenia. Proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie