Jak zaspokoić ochotę na seks?

Dość często mam ochotę na seks i nie wiem jak to zaspokoić. Czy tylko masturbacją? Jestem z chłopakiem od prawie 8 miesięcy. Chcielibyśmy ze sobą współżyć, ale ja się trochę boję, że mogę zajść w ciąże, że będzie boleć jak przebije błonę… Wiem, że nie ma 100% zabezpieczenia. Czy można używać pianki jak i prezerwatywę razem?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Jeśli znajdujesz się w związku partnerskim to istnieje wiele innych metod na zaspokajanie popędu płciowego. Stosunek waginalny jeśli nie jest zabezpieczony antykoncepcją hormonalną zawsze posiada pewne (czasem niewielkie) prawdopodobieństwo ciąży. Stosowanie jednoczesne prezerwatyw i globulek powinno zminimalizować takie prawdopodobieństwo do minimum.
Oprócz klasycznego seksu pomocne w rozładowaniu napięcia i stopniowania doznań mogą być petting a także pieszczoty oralne. Wszystko zależy od upodobań i preferencji, nie zawsze należy rozpoczynać od razu od stosunku klasycznego.
Redakcja abcZdrowie.pl