Jak zatrzymać skurcze i przedwczesny poród?

Codzienne nocne 2 lub trzy nieregularne skurcze od ok 3 tygodni a dzis skurcze co 15 min od 7 godzin co robic Paracetamol nie Monastir jestem w 18tym tyg ciąży to chyba za wcześnie jak zatrzymać skurcze i przedwczesny poród

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.