Jak zaufać narzeczonemu?

Nie ufam mojemu narzeczonemu. Na początku między nami było wszystko dobrze i czułam się z nim bezpiecznie, ufałam mu. Ale kilka miesięcy to się skończyło. Dowiedziałam się o kilku kłamstwach, może nie jakoś bardzo poważnych ale jednak straciłam zaufanie. Potem przyłapałam go zupełnie przypadkiem na pisaniu erotycznych sms-ów do osoby, którą poznał na czacie. Potem znów parę kłamstw. Jak odbudować zaufanie do niego widzę że się stara ale nie umiem się przełamać, sprawdzam go. Męczy mnie to.

Może warto skorzystać z pomocy terapeuty pracującego z parami i małżeństwami? Wspólna praca nad odbudową zaufania, poczucia bliskości i więzi w związku powinna przynieść szybkie efekty.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza