Jak zbadać odporność u 5-letniego dziecka?

Witam mam pytanie moj syn ma 5latek chodzi do przeczkola ale czesto choruje goraczka antybiotyk po 2tygodniach idzie do przeczkola pochodzi z tydzien i znowu to samo czy sa jakies badania zebym mogla mu zrobic na odpornosc ze tak czesto choruje dodam ze trzeci midal mial badany i jest w porzadku prosze o porade

Renata GrzechociĹska

Sugeruję udać się do pediatry, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.